HakkımızdaHakkımızda

Türkiye'nin takı ve aksesur sektöründe dev marka olan ve toptancılar, rakiplerimiz ve ürün tedariğini bizden yapan firmalar dahil Türkiye'de iç piyasanın %43'lük kesimine hitap ediyoryuz. Md Moda Grup olarak 2000'li yılların başlarında sektöre giriş yaptık. İlk mağazamızı Tahtakale içerisinde açtık ve hala 5 katlı Tahtakale'nin en işlek yerindeki mağazamız aktif olarak toptan ve perakende müşterilerimize hitap etmektedir. Kısa zamanda ürünlerimizin yoğun ilgi görmesi ve her zaman modaya öncülük ederek en uygun fiyatları sunmamız sebebiyle bir çok marka ve müşteri tarafından tercih edildik ve hala da ediliyoruz.

Yaptığımız Ar-Ge çalışmalarına ara vermeden devam ediyoruz. Her zaman daha iyi ve daha büyük olma hedefimizle yerli üretime başladık. Ürün gruplarımız her zaman moda olduğu için daha çok sevildik. Sonrasında Çin'de ilk fabrikamızı kurduk. Günümüzde hala Çin'de ve Türkiye'de üretimimize hız kesmeden devam ediyoruz. Yaptığımız yüksek istihdam sayesinde hem ekonomiye katkı sağlayıp hemde Türkiye piyasasına nokta atışlı ürünler sunuyoruz.

Gücümüzü kendimize saklamak yerine bayilik sektörüne ilk resmi adımı 2016 yılında attık. Sloganımız 81 ilde 81 mağazaydı. Günümüzde 12 kendi bünyemizde mağazamız, 1 showroom, 2 ofis, 4 dev depomuz ve 28 bayimiz bulunuyor. Bayilerimizi kalkındırmak amaçlı bir çok destek sağlıyoruz. Takı ve aksesuar bayilik almak isteyen girişimcimiz için verdiğimiz desteklerden bazıları;
- Belirli miktarda şirket için faizsiz kredi
- Bulunan mağazanın lokasyonu ekibimiz tarafından inceleniyor
- Mağazacılık ve satış hakkında eğitim
- Size özel bir müşteri hizmetleri yetkilisi
- Açılış organizasyonu
- Kartvizit, broşür, el ilanı vb baskılı ürün tasarım desteği
- Mağaza dekorasyonu için ücretsiz mimari destek
- Bayiye özel iskontolu fiyat
- Yeni ürünlerin ilk bayilerle paylaşılıp sonrasında piyasaya sürülmesi
- Düşük yatırım ile yüksek kar garantisi
- Ve daha bir çoğu

Sunduğumuz destekler bu ve daha fazlası olarak devam ediyor. Fakat tamamını konuşmak için sizin ofis ve showroomlarımıza bekliyoruz.

Moda Accessories bijuteri bayilerimiz her zaman en hit ürünleri mağaza raflarına yerleştirir. Kimsede olmayan benzersiz ürünler ile satışlarınız herkesden fazla olacaktır. Üstelik kar marjınız da aynı oranda yüksek. Çünkü ürün ilk sizin mağazanızda sergilenecek. Belli bir süre sonra diğer firmalara temin edilecektir. Bu sayede bu süre zarfında yüksek kar marjı ile sattığınız ürüne indirim uygulayarak yine müşterilerinize hitap edebileceksiniz.

Md Moda Grup olarak bayilerimize her zaman tam destek sağlıyoruz. Güçlü bir şirketin kanatları altında olmaya ve moda ailesinde yer almaya davet ediyoruz. Sizde bayi olun.

MD Moda Grup olarak sunduğumuz satış stratejileri ve bayilere özel avantajlar için bize ulaşın!

Moda Accessories | Takı Bijuteri Bayilik | Toptan Satış
2017 © Tüm hakları saklıdır.


İletişim Bilgileri

Genel Merkez Adres : Tahtakale Sabuncuhan Caddesi, No:25 - Fatih / İSTANBUL
Showroom Adres : Mehmet Nesih Özmen mh. Kızılağaç sk. no:9 kat:3 - Merter/Güngören/İstanbul

Telefon:

0545 270 05 99

0850 532 82 54

0212 482 56 07

E-Posta:

mdtoptan@gmail.com

bayi@modatoptanbijuteri.com

info@mdmoda.com